Doppelherz calcium + vitamin d3 таблети, 30 Калциум Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: DOPPEL12 Категорија Ознака: Brand:

Doppelherz calcium + vitamin d3 таблети, 30

 

550 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Калциум

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Таблетите на производот на Допел Херц, Калциум со витамин Д3 содржат 1200 мг калциум како дневна доза. Калциумот е минерал кој е значаен за животот и е потребен за одржување на здравјето на коските и забите. Придонесува за нормално функционирање на мускулите и нормално згрутчување на крвта. Познатиот вградувач на калциум, витаминот Д придонесува за нормално искористување на калциумот.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.