DEALАntimetil таблети, 30 Гасови & Грчеви Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ANTIME10 Категории , Ознака: Brand:

Аntimetil таблети, 30

 

Original price was: 563 ден.Current price is: 478 ден.

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Гасови & Грчеви, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

АНТИМЕТИЛ содржи ѓумбир кој придонесува за доброто варење на храната. АНТИМЕТИЛ може да се употребува во следните ситуации: во случај на прекумерно јадење (прејадување), при нарушување на вообичаените навики при исхраната (на пример за време на празници), кај бремени жени, при патување.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.