Аntimetil таблети, 30 Гасови & Грчеви Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ANTIME10 Категорија Ознака: Brand:

Аntimetil таблети, 30

 

563 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Гасови & Грчеви

Опис

АНТИМЕТИЛ содржи ѓумбир кој придонесува за доброто варење на храната. АНТИМЕТИЛ може да се употребува во следните ситуации: во случај на прекумерно јадење (прејадување), при нарушување на вообичаените навики при исхраната (на пример за време на празници), кај бремени жени, при патување.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.