VIVACHECK INO APARAT ZA SEKER + 100 LANCETI + 100 LENTI ZA MERENJE Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: VIVACH07 Категорија Brand:

VIVACHECK INO APARAT ZA SEKER + 100 LANCETI + 100 LENTI ZA MERENJE

1,805 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Контрола на Дијабет

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни есенцијали. Купувај онлајн.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.