Visocor ом 50 аапрат за мерење притисок (надлактица) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT35 Категорија Ознака: Brand:

Visocor ом 50 аапрат за мерење притисок (надлактица)

 

2,861 ден

Нема на залиха

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ или АДАПТЕР (се продава посебно)
ДЕТЕКТИРА АРИТМИЈА
ПОТЕКЛО: ГЕРМАНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Ултра автоматско мерење на крвниот притисок и пулс на надлактицата
Детекција на аритмијата (нерегуларни срцеви отчукувања)
Меморија за 60 мерења
обем на рака 22 – 43 см
Датум / време функција

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.